OSŁONY ANTYWIRUSOWE


Osłona ochronna z plexi na ladę lub biurko to dodatkowa bariera, która zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się chorób przenoszących drogą kropelkową (m.in. grypa, angina, odra, przeziębienie czy COVID-19). Zapewnij bezpieczeństwo dla swoich pracowników i klientów za pomocą estetycznej osłony. Bezbarwny kolor nie utrudnia kontaktu wzrokowego, a także nie wpłynie na wygląd reszty otoczenia. Osłony z plexi są zalecane przez Główny Inspektorat Epidemiologiczny oraz przez Naczelną Izbę Aptekarską jako jeden z koniecznych zabezpieczeń przy obsłudze klienta.
Image

Nasza oferta

OSŁONY NABIURKOWE (MOCOWANE DO KRAWĘDZI BLATU, WOLNOSTOJĄCE)

Image
Osłona ochronna z plexi posiada szeroką powierzchnię osłaniającą. Wersja z uchwytami mocującymi w postaci klemy do biurka lub wolnostojąca umożliwia regulację dzięki czemu można uzyskać miejsce, przez które można przekazać dokumenty, kartkę z listą zakupów, kartę płatniczą, receptę, kartę paliwową lub gotówkę, aby przekazać niezbędne informacje bez konieczności kontaktu bezpośredniego z drugą osobą.

EKONOMICZNE OSŁONY Z PLEKSI

Image
Osłona ochronna z plexi posiada szeroką powierzchnię osłaniającą - wersja z okienkiem (lub bez okienka), przez który można przekazać dokumenty, kartkę z listą zakupów, kartę płatniczą, receptę, kartę paliwową lub gotówkę. To wystarczająca ilość miejsca, aby przekazać niezbędne informacje bez konieczności kontaktu bezpośredniego z drugą osobą.

OSŁONY ANTYWIRUSOWE PODŁOGOWE

Image
Podłogowa ścianka antywirusowa stanowi idealną osłonę przy biurku, w sądzię osłaniającą referenta. Zestaw kół zapewnia ściance mobilność

OSŁONY Z PLEKSI PODWIESZANE

Image
Oferowany produkt to osłona antybakteryjna wykonana z plexi bezbarwnej o grubości 3mm. Produkowaną przez nas osłonę możesz w kilka sekund podwiesić do haczyków w suficie. W tym celu możesz użyć sznurka, żyłki, łańcuszka lub stalowej linki.


Zalety


Są aż 3 możliwości skorzystania z osłon ochronnych (cięte/wolnostojace osłony na biurko, gięte osłony, wiszące, podwieszane szyby ochronne - zakup plexi z otworami)

Osłony z pleksi chronią przed bakteriami, wirusami i innymi zarazkami dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości. Należy jednak czyścić je preparatami przeznaczonymi do płyt i plex akrylowych

Grubość osłony z pleksi: 3 mm, 4mm, 5mm wg życzeń

Oferujemy nasze rozwiązanie w postaci ekranów ochronnych, które jest bezpieczne i estetyczne na rurkach stalowych niklowanych, w wersji z płyty meblowej mdf oraz osłon z samej pleksi

Bezbarwny kolor – najlepsza przezroczystość

Szyby ochronne z pleksi są łatwe w montażu. Wystarczy złożyć osłonę i na taśmie dwustronnej przykleić ją do blatu (nie uszkadza powierzchni, na której jest montowana konstrukcja).

Możliwość wykonania otworów w pleksi, które ułatwią instalację/wykonanie osłony wiszącej

Osłony są łatwe w utrzymaniu czystości. Należy jednak czyścić je preparatami przeznaczonymi do płyt i plex akrylowych

Produkt Polski - GWARANCJA JAKOŚCI.

Kilka słów o osłonach Printsoft

POSIADAMY

Własny park maszynowy z laserem, gdzie docinamy pleksy, dzięki czemu krawędzie są idealnie gładkie i nie mają tzw. "zadziorów”, które powstają przy cięciu nieprofesjonalnym sprzętem.

REALIZUJEMY

Zamówienia na wiele rodzajów osłon. Nieważne czy potrzebujesz osłon wolnostojących, biurkowych czy podwieszanych znajdziesz je u nas.

PROJEKTUJEMY

Osłony, które są wygodne w użytkowaniu i i chronią twoich klientów. 

Realizacje

Image
Image
Image
Image
Image
PDprint
Paulina Dziadkowiec
ul. Rynek 26a, 
34-700 Rabka-Zdrój
+48 506 506 994
biuro@pd-print.pl
Działamy na terenie: Rabka Zdrój, Jordanów, Mszana Dolna, Nowy Targ, Kraków, Sucha Beskidzka, Myślenice